Campionatos 2018.

     

MARZO

   
O
RockFishing A Coruña Camariñas
3
Clasif.
LC
Mar Costa 2018 A Coruña Fisterra - Laxe
10
P
Mar-Costa A Coruña - Lugo Coroso - Aguieira
24
P
Mar-Costa Our - Ponteved Ladeira - Praia América
24
     

ABRIL

   
O
RockFishing 2018 A Coruña Carreiro de Aguiño - Aguiño
8
O
Mar-Costa A Coruña Doniños - San Xurxo
8
Clasif.
O
RockFishing 2019 Pontevedra Pedras negras - San Vicente
22
O
Black-Bass beira 2018 Ourense Castrelo de Miño
29
Clasif.
     

MAIO

   
P
Salmónidos Lance A Coruña Río Mandeo - Aranga
6
P
Salmónidos Lance Lugo Rio Ulla - Antas
6
P
Salmónidos Lance Ourense Río Arnoia - Os Medos
6
Clasif.
P
Salmónidos Lance Pontevedra Río Lerez - Forcarei
6
LC
Salmónidos Mosca A Coruña Río Xallas - Ponte Oliveira
13
P
Salmónidos Mosca A Coruña Río Xallas - Santa Comba
20
P
Salmónidos Mosca Lugo Río Eo/Rodil - Ribeira de Piquín
20
P
Salmónidos Mosca Ourense Río Mao - Montederramo
20
P
Salmónidos Mosca Pontevedra Río Deva - Touzosas
20
O
Festa da Troita Pontevedra Ponte Caldelas
26 e 27
Clasif.
     

XUÑO

   
A
Salmónidos Lance Ourense Río Avia - Ribadavia
3
A
Salmónidos Mosca Xuvenil Pontevedra Río Liñares - Ponteliñares
3
P
Embarcación Fondeada A Coruña A Coruña
3
P
Embarcación Fondeada Lugo Ribadeo
3
P
Embarcación Fondeada Pontevedra Cambados
3
A
Salmónidos Mosca Ourense Río Limia - Ponteliñares
9 e 10
S
Salmónido Lance Lugo Río Candelada . Pontes de Gatín
16 e 17
A
1º día Auga Doce Lugo Encoro de Belesar - Portomarín
17
Clasif.
O
Terra de Lemos Lugo Río Cabe - Monforte de Lemos
24
B - D - X.
S
Salmónidos Mosca A Coruña  
30 e 1
     

XULLO

   
A
Embarcación Fondeada A Coruña Fisterra
1
A - X - XD.
A
1º día Auga Doce Lugo Encoro de Belesar - Portomarín
8
N
Salmónidos Mosca Xuvenil A Coruña Xallas e Anllóns
12 a 15
O
Festa do Escalo A Coruña Río Tambre - Chaián
22
Clasif.
A
2º día Auga doce Lugo Encoro de Vilasouto
29
   

AGOSTO

   
S
1º día Auga doce Ourense Castrelo Miño - Sta. cruz de Arrabal.
12
O
Memorial Ripamonti A Coruña Paseo Parrote
18
Clasif.
S
2ª día Auga Doce A Coruña Encoro Portodemouros
26
   

SETEMBRO

   
O
Presidente da Xunta Ourense Pte. Río Arenteiro - Carballiño
1 e 2
I - B- X- D- M.
S
Embarcación Fondeada Pontevedra Cambados
9
O
Black-Bass beira 2019 A Coruña - Lugo Portodemouros - Taboada
9
Clasif.
A
Mar-Costa A Coruña Coroso, Aguieira - Ribeira
22
Clasif.
O
Black-Bass beira Xuvenil Ourense Castrelo de Miño
23
Clasif.
O
Spinning Mar-Costa Pontevedra San Vicente do mar - O Grove
30
Clasif.
     

OUTUBRO

   
S
Mar-Costa A Coruña Langosteira/Laxe - Fisterra
6
Clasif.
A
Mar-Costa A Coruña Langosteira/Laxe - Fisterra
6
Clasif.
A
Auga doce Xuventude Lugo Club Fluvial de Lugo
12
Clasif.
A
Corcheo-Mar A Coruña Base naval - Ferrol
14
Clasif.
S
Mar-Costa 2º día Lugo Covas/Area - Viveiro
20
Clasif.
A
Mar-Costa damas 2º día Lugo Covas/Area - Viveiro
20
Clasif.
Gala do deporte A Coruña Santiago de Compostela
27
.
     

NOVEMBRO

   
LC
Mar-Costa Pontevedra Ladeira/ América - BaionaNigran
3
Clasif.
O
Salmónidos Mosca encoro   Pendente
Clasif.